Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Disney's Newport Bay Club 

od 15 300 Kč  Ideální pro cesty: disneyland, s dětmi, cesty víkendové, města, cestovatelská kronika

Chcete se v čase vrátit o století zpět? V kompletně zrekonstruovaném hotelu Disney's Newport Bay Club si užijete ještě více luxusu ve stylu a šarmu roku 1920 na pobřeží Nové Anglie. Atmosféru naladí vody přilehlého Disney jezera. Hotel leží pouhých 15minut pěšky nebo dopravou rychleji od Parku.


Co vám může hotel nabídnout?

Hotel vzdává hold zlaté éře jachtařství a přímořskému prostředí. Ve své pohodlné kajutě se stanete námořníky na své plavbě po oceánu.
Pochutnejte si na středomořské kuchyni v námořním prostředí zdejší restaurace "Cape Cod" nebo v "Yacht Clubu". Svůj odpočinkový koktejl si vypijte v baru "Captain's Quarters".
Odpočinek naleznete také ve vnitřním nebo venkovním bazénu. Únavu zanechte v páře, sauně, wirpoolu nebo fitness. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.


Pokoje vašich snů: Pokoje sou zařízené v námořnické modrobílé barvě , standardní pokoje mají jednu nebo dvě dvoulůžkové postele, koupelnu, telefon, TV s mezinárodními programy, Wi-Fi, rádio, klimatizaci, minibar a sejf. Pokoje s výhledem na jezero a pokoje v patře „ Admiral's Floor“ a apartmány jsou za příplatek.

Pro vaše malé ratolesti: Po náročném dni plném her si vaše děti stále ještě chtějí hrát. Spraví to dětský koutek s hrami, televizí a koutek s videohrami.