Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Disney´s Sequoia Lodge 

od 13 900 Kč  Ideální pro cesty: disneyland, s dětmi, cesty víkendové, města, cestovatelská kronika

Chcete se cítit svobodně a volně jako v daleké, nespoutané Americe, aniž byste se zřekli komfortu, na který jste zvyklí? Horský hotel pro milovníky přírody s hustým porostem a překrásným výhledem na moře vás velmi rád přivítá. Nachází se pouhých 15minut chůze od Parku, nebo 3 minutky kyvadlovou dopravou.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Objevte bezstarostný "Redwood" bar a salónek s těmi nejlepšími koktejly široko daleko. Čeká vás mezinárodní kuchyně a pořádné jídlo, které po celodenním toulání po Disney parku chutná ještě lépe. Dopřejte si krytý i venkovní bazén, whirpool, saunu, páru, nebo fitness centrum. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: pokoje jsou zařízené v rustikálním stylu pravým dřevěným nábytkem, k dispozici je extra velká postel nebo 2 dvojlůžka, koupelna, telefon, TV, Wi-Fi, klimatizace, minibar, sejf. Pokoje Montana jsou vybaveny navíc minibarem, nacházejí se v hlavní budově, některé z pokojů mají výhled na moře. Více luxusu? Pokud si budete přát ještě více luxusu, větší prostor a ještě lepší servis, můžeme vám zajistit jeden z hotelových suit.

Pro vaše malé ratolesti: je připraven bazén se skluzavkami, dětský koutek a dětské hřiště, v restauraci dětské menu.