Cesty za zážitky

Club Med

CLUB MED je jedna z nejstarších cestovních kanceláří, která má vlastní all inclusive vesničky od roku 1950. Aktuálně nabízí více než 80 pobytových míst po celém světě. Vesničky CLUB MED mají vlastní hodnocení, které označuje úroveň kvality služeb a zaručuje její dodržení v rámci všech vesniček.

Zaměstnanci mají přezdívku „G.Os“ z francouzského překladu „gentils organisateurs“. G.Os se o Vás celý den starají, sportují s Vámi a vytvářejí zábavu. Ve velké míře se starají i o Vaše děti v dětských klubech plných zábavy. CLUB MED zaměstnává celosvětově 15.000 G.Os 96 různých národností. Proto se ve vesničkách Club Med domluvíte všemi světovými jazyky plus i některými navíc.

Obrovskou výhodou je, že Vám pobyty připravíme na míru, můžete tak letět charterovou přepravou CLUB MED přímo z Paříže nebo pravidelnou přepravou z Prahy či jiných měst v libovolném termínu. U zimních pobytů je pak nutné dodržet nástupní termíny většinou v týdenních cyklech.

CLUB MED též vlastní pětistěžňovou plachetnici, která nabízí dovolenou pro tu nejnáročnější klientelu – v létě putuje po Středozemním moři,  v zimním období pak v oblasti Karibských ostrovů.

Každý má svou představu o perfektní dovolené, najděte tu vlastní v pobytových vesničkách CLUB MED...

Vesničky najdete v těchto zemích a cenovou kalkulaci Vám rádi připravíme na míru.

Evropa:
Francie, Itálie, Portugalsko, Švýcarsko, Řecko, Korsika, Sicílie

Severní Amerika
Florida – USA

Střední a Jižní Amerika:
Mexiko, Bahamy,  Brazílie, Guadeloupe, Martinik, Dominikánská republika, Turks & Caicos

Asie:
Indonésie, Thajsko, Malajsie, Japonsko

Indický oceán:
Mauritius, Maledivy

Afrika a Blízký Východ
Maroko, Senegal, Izrael, Tunisko, Egypt