Severní Amerika

Navštivte Severní Ameriku, její mohutné lesy, zvlněná pole, pusté pouště, vysoké planiny, pulsující metropole nebo neobvyklé oázy. Severní Amerika je třetím největším kontinentem na světě a domovem některých z nejúžasnějších přírodních divů a moderních měst. Od nedotčených jezer po městská panoráma, vysoké hory až po pláže s bílým pískem, můžete si být jisti, že vaše výlety po Severní Americe budou stát za to.

Přírodní krásy jsou nepochybně podstatným důvodem, proč severní ameriku navštívit. Vysoká pohoří, písečné pouště, skalnaté pouště, mohutné řeky, ledovce, gejzíry, vroucí bahno, sopky, písečné pláže, skalnaté pláže, močály, jeskyně, prérie, mokřady. Existuje ještě něco, co příroda vytvořila, co nelze najít v Severní Americe?

Dalším oblíbeným důvodem, proč lidé navštěvují Ameriku, jsou Disney parky, které baví návštěvníky všech věkových kategorií. Patří mezi nejnavštěvovanější zábavní parky na světě. V Anaheimu v Kalifornii tvoří Disneyland Park a Disneyland California Adventure Park Disneyland Resort. Orlando na Floridě je domovem Disney World’s Magic Kingdom, Epcot Center, Disney Hollywood Studios a Animal Kingdom.