Karibik a Střední Amerika

Modré nebe, azurové vody, zelená džungle a bílé pláže. Střední Amerika a Karibik jsou oblíbené prázdninové destinace protože nabízejí poklidnou tropickou atmosféru, doplněnou zdánlivě nekonečným slunečním svitem a perfektními teplotami. od Mexika po Kubu je spousta pláží, na kterých můžete odpočívat, ale to není všechno.

Prozkoumejte korálové útesy a mořský život v křišťálově čisté vodě, navštivte starobylé ruiny a památky UNESCO. Karibik je mozaikou ostrovů připomínajících ráj a každý z nich je unikátní tradicemi, krajinou, kuchyní a možnými aktivitami. Střední Amerika je neméně kouzelná s bujnou džunglí, mayskými ruinami a kouřícími sopkami. To, co všude najdete, je usměvavá pohostinnost a srdečnost.

Budete mít možnost ponořit se do světa starověkých civilizací, prozkoumat bujné deštné pralesy a obdivovat ohromující architekturu. Hledači dobrodružství mohou být svědky síly majestátních sopek, zatímco milovníci jídla si mohou dopřát lahodnou místní kuchyni nebo se můžete jen tak položit v houpací síti a popíjet výtečný rum na tropické pláži. Je tu opravdu pro každého něco.

Od luxusních hotelových komplexů v Dominikánské republice až po africký rytmus Jamajky a vybledlé kouzlo komunisty řízené Kuby, Karibik a Střední Amerika je neskutečně rozmanité místo, které zkrátka stojí za to navštívit.