Emiráty

Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejbohatších zemí na celém Blízkém východě, což z nich dělá jedinečné místo, kde si užít luxusní dovolenou. Teplé počasí po celý rok vám umožní relaxovat a cítit se pohodlně. Výlet do Emirátů je bez nadsázky výletem do říše divů.

Obdivujte moderní a krásnou arabskou architekturu, seznamte se s historií a kulturou emirátů, projeďte se na velbloudech v poušti, plavte s delfíny, prožijte den v zábavních parcích nebo se vydejte na golf či velbloudí závody. Další oblíbenou aktivitou v Emirátech je nakupování, kterému dominují gigantická a luxusní nákupní centra s obchody světoznámých značek.

V Abu Dhabi navštivte mešitu šejka Zayeda, která je jednou z nejkrásnějších mešit na celém světě. Samotná velikost budovy je ohromující a interiér mešity není o nic méně působivý. V Dubaji nemůžete vynechat nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa, která je neuvěřitelným dílem inženýrství, designu a bohatství. Netřeba dodávat, že výhled z Burdž Chalífa je naprosto úchvatný.

Dubaj je snad jediným místem na světě, kde si během jednoho dne užijete vodní skútr, lyžování na sněhu, pouštní safari, potápění a let horkovzdušným balónem. Abu Dhabi je domovem závodního okruhu Formule 1, kde můžete sledovat proslulé závody. V Emirátech také najdete Ferrari World, obří akvárium, Legoland, kryté lyžařské středisko a další zábavní parky.

Hlavní město:
Abú Dhabí

Oficiální měna:
dirham

Oficiální jazyk:
arabština

Kdy navštívit:
říjen – březen

Časový posun:
+3 hodin

Délka letu:
cca 6 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Emiráty

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.