Japonsko

Japonsko je země skutečného kontrastu. Bohatá na staleté tradice, má starobylé chrámy a malebná stará města stojící vedle ultramoderních měst plných mrakodrapů, jako jsou Tokio a Ósaka. Ať už toužíte prozkoumat japonskou historii a kulturu, užít si majestátnost hory Fudži, zahalit se do posvátné atmosféry prastarých svatyní a chrámů, dopřát si rozmanitou japonskou kuchyni nebo zažít jízdu světelně rychlými vlaky Shinkansen, výlet do Japonska slibuje dobrodružství na každém rohu.

Jakmile vyrazíte mimo velká a moderní města, zjistíte, že země je domovem jedněch z nejlepších přírodních scenérií na světě. Japonská příroda je neuvěřitelně rozmanitá, od divočiny na Hokkaidó až po bílé nedotčené pláže Okinawy. Drsné hory, skalnatá pobřeží, nedotčené bílé pláže, bambusové lesy a některé z nejkrásnějších vodopádů na světě jsou jen některé z přírodních krás, které si můžete užívat po celý rok.

Sushi, ramen, tempura a mnoho dalších japonských jídel je známo a milováno po celém světě. Výlet do Japonska nabízí šanci ochutnat ty nejautentičtější verze jídel, které jste již vyzkoušeli a objevit místní jídla, která byste možná nikde jinde neměli šanci ochutnat.

Hlavní město:
Tokio

Oficiální měna:
japonský jen

Oficiální jazyk:
japonština

Kdy navštívit:
leden – prosinec

Časový posun:
+8 hodin

Délka letu:
cca 15 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Japonsko

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.