Asie a Pacifik

Asie a Pacifik je jedna z nejrozmanitějších a nejzajímavějších částí světa. Ať už pojedete na kole kolem buddhistických chrámů v Thajsku, poplujete na kajaku ve vietnamské zátoce Ha long, vystoupáte na horu Fuji v Japonsku nebo budete meditovat s výhledem na smaragdové rýžové terasy na Bali, čekají vás mimořádné zážitky.

Bez ohledu na to, co cestovatel hledá, určitě to někde v Asii a Pacifiku najde. Jednou z největších atrakcí jsou pulzující města, které nikdy nespí a všechna jsou výrazně jedinečná. Města jako Singapur, Hanoj nebo Bangkok byste si neměli nechat ujít. Naopak poklidné a uvolněné ostrovní státy Pacifiku sahají od malých atolů ve Francouzské Polynésii ve zdánlivě nekonečném moři až po velký ostrov Honšú v Japonsku. Každá z těchto zemí má svou vlastní odlišnou identitu a nabízí jedinečný zážitek z cestování.

Region Asie a Pacifiku je rájem gurmánů se širokou škálou výtečných kuchyní. Stačí si jen vybrat od pikantních příchutí thajských a indických jídel až po jemné chutě japonské a čínské kuchyně.