Afrika a Indický oceán

Sníte o dobrodružství v Africe a Indickém oceánu? Region má několik skutečně kouzelných destinací, kde na vaše objevy čekají přírodní rezervace, pouště, horské krajiny i pláže kam až oko dohlédne.

Madagaskar vás uchvátí svou jedinečnou přírodou, kterou jinde na zemi nenajdete. Keňa vám v rezervacích Masai Mara a Amboseli nabídne dokonalý zážitek ze safari, kde můžete zblízka zahlédnout zvířata Velké pětky. Jihoafrická republika nabízí ohromující scenérie a živou kulturu – nenechte si ujít Stolovou horu nebo výlet do Kapského Města.

Pokud chcete poznat nedotčené pláže a křišťálově čisté moře překypující mořským životem, Maledivy budou to pravé. Mauricius láká především na pláže s bílým pískem a průzračně modrým mořem a na pohodovou atmosféru, která je cítit na každém kroku. Seychely nejsou jen idylické pláže obklopené palmami. Objevte stálezelené pralesy, romantické vodopády a podmořský svět plný korálů. Žádný itinerář Indického oceánu by nebyl úplný bez Zanzibaru a návštěvy jeho slavných farem s kořením.

Rozmanitost a přírodní krásy, které na vás čekají, stojí za to, abyste tento fascinující region umístili na první místo seznamu vašich cestovatelských přání. Začněte plánovat svoji dovolenou v Africe a Indickém oceánu ještě dnes – čekají vás zážitky na celý život!