Mauricius

Nádherné písečné pláže, bujná tropická zeleň, vynikající jídlo, silný rum, bohatá historie, kouzelné západy slunce a luxusní hotely. Mauricius je také známý jako „Ostrov lásky“ a je ideální pro svatby a líbánky. Zdejší hotely nenabízí jen romantiku pro páry, ale i dokonalé zázemí pro vaše děti.

Mauricius se nachází v blízkosti obratníku Kozoroha a těší se teplému tropickému klimatu, což z něj činí ideální ostrovní destinaci po celý rok.

Kilometry písečných pláží lemovaných palmami a chráněné korálovou bariérou jsou ideální pro plavání, šnorchlování a potápění. Mauricius se liší tím, že má co nabídnout i mimo pláž. Po dni ve vodě nebo odpočinku na břehu se můžete vydat na dobrodružnou cestu do vnitrozemí a objevit tropické pralesy plné pulzující flóry a fauny, osvěžující vodopády nebo malebné plantáže cukrové třtiny.

Díky dostupným mezinárodním letům je snadné zkombinovat výlet na Mauricius s destinacemi, jako je Réunion, Madagaskar, Seychely nebo Dubaj. Mauricius je opravdu destinace, kde si každý najde to své.

Hlavní město:
Port Louis

Oficiální měna:
mauricijská rupie

Oficiální jazyk:
angličtina

Kdy navštívit:
duben - prosinec

Časový posun:
+4 hodiny

Délka letu:
cca 14 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Mauricius

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.