Maledivy

Maledivy jsou ostrovním rájem pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočívat a jsou jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou na světě. Tvoří je více než 1000 korálových atolů a každý z nich má své jedinečné kouzlo.

Ubytování obvykle nabízí dokonalý výhled na oceán. Hosté mohou trávit čas povalováním se na své soukromé verandě nebo se ponořit do teplé vody pod nimi. Každý večer můžete sledovat západ slunce nad obzorem, zatímco budete popíjet koktejly u svého soukromého bazénu. Umíte si představit větší romantiku?

Maledivy jsou také známé jako Mekka pro potápění a šnorchlování – budete moci prozkoumat korálové útesy plné barevných ryb a mořských želv! Kolem ostrovů je více než 1000 potápěčských lokalit, takže ať už jste zkušený potápěč nebo někdo, kdo chce potápění poprvé vyzkoušet, najdete zde něco, co vyhovuje vašim potřebám!

S celoročním slunečním svitem a průměrnými teplotami mezi 25-32 ºC jsou Maledivy ideální tropickou destinací v kteroukoli roční dobu. Tak na co čekáte? Zarezervujte si dovolenou v tomto tropickém ráji.

Hlavní město:
Male

Oficiální měna:
maledivská rupie

Oficiální jazyk:
angličtina

Kdy navštívit:
listopad - duben

Časový posun:
+4 hodiny

Délka letu:
cca 10 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Maledivy

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.