Jižní Amerika

Jižní Amerika je neuvěřitelný kontinent a úžasná kombinace jedinečné krajiny, rozmanitých kultur a chutného jídla zajistí že se sem budete rádi vracet. Jižní Amerika je domov největšího deštného pralesa na světě, největší řeky a nejvyššího vodopádu, je kontinentem závratné přírodní krásy. Kromě přírodních divů objevíte také rozmanité místní kultury.

Největší deštný prales na světě, kterým protéká nejmohutnější řeka světa: vítejte v amazonském deštném pralese. Jedna z nejtajemnějších krajin Jižní Ameriky se rozprostírá v devíti zemích, ale většina cestovatelů zažije Amazonii v Brazílii, Peru, Bolívii, Ekvádoru nebo Kolumbii. Sjíždění obří řeky a prozkoumávání husté džungle je v podstatě jihoamerický zážitek.

Od divokého pouštního pobřeží až po svěží pláže v džungli, Jižní Amerika má jedny z nejkrásnějších písečných pobřeží na Zemi. Pokud máte rádi slunce a pláže, budete při cestování tímto kontinentem v sedmém nebi. Součástí jihoamerické kultury je neuvěřitelná hudba, tance a karnevaly, zatímco jeho kuchyně je tak rozmanitá, že by jste roky mohl každý den ochutnávat něco jiného.