USA

USA je země jako žádná jiná. Jedna z nejrozvinutějších zemí dnešního světa a obří lákadlo pro turisty. Od nedotčených a krásných pláží po bohatou a přírodní krajinu hor a lesů, jsou fascinujících zemí k prozkoumání. USA jsou domovem zábavy. Je to ideální destinace pro rodinnou dovolenou. Díky Disneylandu, Universal Studios, Hollywoodu, kasinům v Las Vegas, řadě extrémních dobrodružných sportů a nepřetržité zábavě nebudete mít nouzi o adrenalin. Každý, kdo má rád sport, kino, hudbu a umění, si při návštěvě USA skvěle užije.

Od smažených krůtích stehýnek obalených ve slanině až po rozmanité hamburgery, jídlo v USA je něco, na co nezapomenete. Kulinářské nabídky jsou stejně rozmanité jako státy samotné. Hotspoty, jako je Chicago, New York a LA, nabízejí více kvalitních restaurací, než byste mohli otestovat během jediného výletu. Od mezinárodní kuchyně po tradiční americká oblíbená jídla, gurmáni si určitě přijdou na své.

V USA je roztroušeno 58 národních parků. Pohybují se od nejvyšších vrcholků aljašského národního parku Denali až po rozmanité ekosystémy floridských Everglades. Jsou také domovem některých z nejpamátnějších krajin v zemi, které vás zaručeně přinutí se na chvíli zastavit, abyste to všechno vstřebali.

Hlavní město:
Washington, D.C.

Oficiální měna:
americký dolar

Oficiální jazyk:
angličtina

Kdy navštívit:
leden - prosinec

Časový posun:
-7 hodin

Délka letu:
cca 10 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

USA

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.