Cesty za zážitky

Safari

Jsme specialisté na safari v jedinečných lokalitách těchto zemí: Jihoafrická republika, Keňa, Tanzanie, Botswana, Namibie, Zambie, Zimbabwe a Malawi. Objevte s námi nejslavnější oblasti africké divočiny, jako je kráter Ngorongoro, národní parky Masai Mara nebo Kruger či delta řeky Okavango, a především ta nejodlehlejší místa v soukromých rezervacích. Právě zde budete Afriku vnímat všemi smysly takovou jaká je již stovky let: fascinující, nespoutaná, divoká, pestrá, voňavá, hrobově tichá i hlučná, přátelská i odtažitá, plná života i vysušená na troud, sladká i hořká...

Doporučujeme

Ve světě je mnoho neuvěřitelných hotelů. Zde jsou některé z našich oblíbených, které jsme ručně vybrali právě pro tento druh zážitku.

Zuri Hotel & Resort

Afrika a Indický oceán / Zanzibar / Kendwa

Vyberte si bungalov, apartmá nebo vilu, vše ukryté v tropické zahradě kousek od azurových vod. Pláž Zuri byla oceněna jako nejlepší v Africe.

Constance Tsarabanjina resort

Afrika a Indický oceán / Madagaskar / Nosy Mitsio

Ekologický plážový resort, který se rozkládá podél nedotčených pláží malého, odlehlého ostrůvku Nosy Tsarabanjina. Nabízí elegantní zážitek, kdy příroda je králem.

Makalali Private Lodge

Afrika a Indický oceán / Jihoafrická republika / Hoedspruit

Rezort obklopený nezkrotnou buší přesto s veškerým komfortem jedinečného letoviska. Soukromá rezervace Makalali, je domovem divokých zvířat včetně africké „velké pětky“.

Kapama River Lodge

Afrika a Indický oceán / Jihoafrická republika / Hoedspruit

Užijte si luxusní pobyt uprostřed africké buše. Otevřené prostory a vzdušnost rezortu jsou neustálou připomínkou toho, že spíte pod africkým nebem.