TaguaTours.cz > Cesty za zážitky> Aktivní odpočinek

Cesty za zážitky

Aktivní odpočinek

Jste aktivní lidé? Rádi se potápíte, lyžujete, rybaříte, jezdíte na lodi, na plachetnici, windsurfingu, na kole nebo provozujete další sporty? Rádi vám doporučíme nejkrásnější místa, kde si užijete oblíbené sporty během vaší dovolené.

Ať už chcete výzvu, která otestuje vaši fyzickou a duševní sílu, nebo prostě chcete zážitek na celý život, máme pro vás všechno a ještě něco navíc.

Doporučujeme

Ve světě je mnoho neuvěřitelných hotelů. Zde jsou některé z našich oblíbených, které jsme ručně vybrali právě pro tento druh zážitku.

Zuri Hotel & Resort

Afrika a Indický oceán / Zanzibar / Kendwa

Vyberte si bungalov, apartmá nebo vilu, vše ukryté v tropické zahradě kousek od azurových vod. Pláž Zuri byla oceněna jako nejlepší v Africe.

Four Seasons Sayan

Asie a Pacifik / Bali / Ubud

Architektonické mistrovské dílo a zelená svatyně na břehu řeky. Nenápadný luxus a smysl pro detail. Klidná a luxusní atmosféra, která hladce splývá se okolím.

Four Seasons Resort Anahita

Afrika a Indický oceán / Mauricius / Beau Champ

Resort bohatý na svěží zeleň s otevřeným výhledem na rozsáhlou lagunu. Každá stylová vila má vlastní zahradu, sprchu pod širým nebem a nekonečný bazén.

Four Seasons Resort Seychelles

Afrika a Indický oceán / Seychely / Baie Lazare

Romantická srýš v tropickém ráji nabízí wellness i fitness centrum, bazén a pavilon určený pro vodní sporty. Klimatizované vily mají soukromý bazén a terasu.