TaguaTours.cz > Naše filozofie

Naše filozofie

“Naše cesty změní váš život”

Naší nejvzácnější hodnotou je volný čas. Jsme tu proto, abychom vám poradili, jak si jej na cestách co nejlépe vychutnat. Pomůžeme vám naplánovat cesty, které možná změní váš život.

Okolo tiché laguny v náruči džungle leží snad poslední amazonský ráj. Ve vzduchu je cítit omamně nasládlá vůně a slyšet kvákání žab, zpěv cikád a výkřiky papoušků. V jednom z nejodlehlejších koutů planety tu na kůlech stojí vesnice, kterou zbudovali bez použití jediného hřebíku lidé kmene Ačuárů. Zdejší děti si hrají s ořechy palmy tagua, které jsou svojí tvrdostí, barvou a krásou téměř k nerozeznání od slonovinové kosti. Mnozí umělci a výrobci se opět vrací k přírodním materiálům jako je tagua. Tato „palmová“ slonovina představuje inteligentní luxus; ekologický způsob trvale udržitelného života na naší křehké planetě, kterou tak rádi obdivujeme a objevujeme. Na těchto základech vznikla i Tagua Tours.

Osobně jsme navštívili a procestovali přes padesát zemí světa. Mnoho z nich opakovaně. Díky našim mnohaletým zkušenostem a kontaktům vám zajistíme kvalifikované osobní konzultace a připravíme cesty šité na míru. Vždy pro vás vyhledáme nejvýhodnější dopravní spojení, nejvhodnější ubytování a program, který odpovídá právě vašemu zájmu, ať plánujete soukromou nebo služební cestu. Volíme individuální přístup ke každému klientovi s důrazem na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Náš cíl je dokonalý itinerář vaší cesty, ze které se budete těšit i po návratu - krásnými vzpomínkami.

Flexibilita

Flexibilita

Připravíme itinerář přesně podle vašich požadavků, ať plánujete soukromou nebo služební cestu.

Diskrétnost

Diskrétnost

Nikde se nechlubíme kdo je naším klientem a dobře se o Vás postaráno od začátku do konce.

Spolehlivost

Spolehlivost

Zajistíme hladký průběh každé cesty a umožníme Vám cestovat s důvěrou a naprostým klidem.

Zkušenost

Zkušenost

Díky našim mnohaletým zkušenostem a kontaktům vám připravíme cesty ušité na míru.