TaguaTours.cz > Cesty za zážitky> Dovolená s dětmi

Cesty za zážitky

Dovolená s dětmi

Myslíme na vaše nejmenší a vybíráme pro ně místa, kde se jim bude skutečně líbit. Poradíme vám, kde najdete u hotelu ten nejlepší vodní svět, nabídku bazénů a brouzdališť, bezpečné koupání v moři nebo dětské kluby, kde se o vaše ratolesti postarají, zatímco si vyrazíte za zábavou. Připravíme vám cestu, která bude bavit celou rodinu.

Doporučujeme

Ve světě je mnoho neuvěřitelných hotelů. Zde jsou některé z našich oblíbených, které jsme ručně vybrali právě pro tento druh zážitku.

Atlantis The Palm

Blízký východ / Emiráty / Dubai

Luxusní hotelový komplex na uměle vybudovaném ostrově The Palm. Dětem i rodičům je k dispozici vodní park Atlantis Aquaventure.

Rixos The Palm Hotel & Suites

Blízký východ / Emiráty / Dubai

Plážový resort s výhledem na azurové vody Arabského zálivu. S dětským klubem Rixy mohou rodiče relaxovat a děti si užijí řadu zábavných aktivit.

Centara Mirage Beach Resort

Blízký východ / Emiráty / Dubai

Navržený s ohledem na rodinnou zábavu. Spolu s bazény a tobogány se v resortu nacházejí tři dětské kluby, dětské lázně, venkovní hřiště a salonek vhodný pro rodiny.

Jumeirah Mina A'Salam

Blízký východ / Emiráty / Dubai

Butikový hotel s prostornými pokoji s úschvatným výhledem na moře. Hosté mají bezplatný vstup do aquaparku Wild Wadi, k dispozici je také golfové hřiště a dětský klub.