TaguaTours.cz > Cesty za zážitky> Zábavní parky

Cesty za zážitky

Zábavní parky

Ponořte se do okouzlujícího světa Disney Parků po celém světě. Od kultovního floridského Disney Worldu přes kouzelné britské Harry Potter Warner Bros Studio až po okouzlující Disneyland Paris, každý park vám nabídne jedinečný zážitek. Objevte překvapivé množství zábavních parků a připravte se na průzkum těchto snových světů.

Francie - Disneyland Paris

Vezměte rodinu na kouzelnou dovolenou do Disneylandu® Paris! Podívejte se, jak se oči dětí rozzáří při pohledu na úchvatný hrad Šípkové Růženky. Užijte si spoustu velkých napínavých atrakcí, zábavu pro nejmenší, oslnivé průvody a ohromující show. Navíc se seznamte se svými oblíbenými Disney postavami, včetně samotného myšáka Mickeyho!

Velká Bitánie - Harry Potter Warner Bros Studio London

Vstupte do autentických scén, objevte kouzlo speciálních efektů a prozkoumejte zákulisí filmové série Harry Potter. Objevte ikonickou Bradavickou velkou síň, nastupte do Bradavického expresu na nástupišti 9 3/4 a vkročte do Gringotts Wizarding Bank. Jedná se o studia, kde bylo vyrobeno všech osm filmů, prožijte znovu kouzlo očima filmařů, kteří filmy uvedli do života.

USA - Walt Disney World Orlando

Dovolená v USA ve světě Walta Disneye je jeden z nejoblíbenějších rodinných výletů na světě. Je to také největší zábavní park ve Spojených státech, je tak velký jako město San Francisco. Ve Walt Disney World Orlando najdete čtyři hlavní zábavní parky, oblast známou jako Disney Springs, dva aquaparky plné zábavy, několik nejlépe hodnocených golfových hřišť a mnohem, mnohem víc.

USA - Universal Orlando Resort

Universal Studios Florida popustí uzdu vaší představivosti a vtáhne vás do těch nejúžasnějších světů inspirovaných neustále se vyvíjejícím filmovým a zábavním vesmírem. Tento zábavní park je snem milovníků filmů a je plný pohlcujících zážitků, vzrušujících jízd, živých vystoupení, obchodů a restaurací.

USA - Sea World Orlando

Orlandské vodní parky poskytují jedinečné zážitky světové třídy pro celou rodinu. Přibližte se zvířatů, naskočte ba impozantní dráhy a tobogány nebo si jen tak odpočiňte na nedotčených plážích. Vždy se pro každého něco najde. Ať už vás v parku Sea World zaujme cokoli, vaše prázdninová dobrodružství se stanou vzpomínkami na celý život.