Kanada

Kanada se rozprostírá od Atlantského po Tichý oceán a na sever až k Severnímu ledovému oceánu, což z ní činí druhou největší zemi světa s nejdelším pobřežím na světě. Jen málo zemí se může pochlubit množstvím a rozsahem přírodních divů jako Kanada, s horskými pásmy, jezery, lesy, arktickou tundrou a dokonce i malým množstvím pouště má Kanada rozmanitou krajinu plnou překvapení. Ale kanadské kouzlo nespočívá jen v přírodě.

Kanada má mnoho moderních, multikulturních měst, z nichž každé má svou vlastní výraznou osobnost. Toronto, Montreal a Vancouver jsou možná nejznámější, ale existuje mnoho dalších. Každé město je nádherné z jiných důvodů. Kanadská města jsou navíc obecně mnohem menší než největší protějšky ve Spojených státech, takže se v nich snadno orientuje a kriminalita je relativně nízká.

Kanada nabízí širokou škálu dobrodružství, která uspokojí všechny typy dobrodruhů. Od vzrušujících outdoorových aktivit, jako je rafting na divoké vodě v divokých řekách Britské Kolumbie nebo jízda se psím spřežením v zasněžených oblastech Yukonu, až po poznávání měst v pulzujících městech jako je Toronto, v Kanadě má co nabídnout každému, kdo hledá nezapomenutelný zážitek.

Hlavní město:
Ottawa

Oficiální měna:
kanadský dolar

Oficiální jazyk:
angličtina, francouzština

Kdy navštívit:
leden - prosinec

Časový posun:
-6 hodin

Délka letu:
cca 12 hodin

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Kanada

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.