Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Disneyland Hotel 

od 24 000 Kč  Ideální pro cesty: disneyland, s dětmi, cesty víkendové, města, cestovatelská kronika

Jestliže hledáte magický svět luxusu, v tomto hotelu jej najdete. Jde o jeden z nejslavnějších majestátních hotelů ve stylu viktoriánského paláce, který se nachází jen pár kroků od brány Disneyland parku.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Ochutnejte mezinárodní kulinářské speciality, pro děti jsou připravena dětská menu. Nechte se okouzlit originálními koktejly a noblesní hudbou v piano baru "Fantasia". Relax na vás čeká v krytém bazénu, sauně, páře, soláriu či whirlpoolu, rozmazlovat se můžete nechat v v hotelovém SPA nebo protáhnout tělo v místním fitness centru. Pro hosty standardních pokojů je připraven Disney hotel FASTPASS, pro hosty suit a hosty Castle Clubu VIP FASTPASS.

Pokoje vašich snů: sou vkusně zařízené a působí velmi kouzelným dojmem, k dispozici je extra velká postel nebo 2 dvojlůžka, koupelna, telefon, TV, Wi-Fi, klimatizace, minibar, sejf a fén.  Rodinné pokoje možno rezervovat pro 5 dospělých osob a 1 dítě, pokoje vyzařují stejné kouzlo jako standardní pokoje, k dispozici je navíc pohovka na spaní. Více luxusu? Pokud si budete přát ještě více luxusu, větší prostor a ještě lepší servis, můžeme vám zajistit pokoje, které jsou součásti Castle Clubu nebo přímo suitu.

Pro vaše malé ratolesti: můžete je překvapit snídaní či večeří s Disney postavičkami, nechat je stát se princeznou na jeden den, nebo jim dát prostor v „Minnie Clubu“ – dětské hřiště s profesionální péčí o vaše děti.