Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Paradis Hotel & Golf Club 

od: 51 900 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: Na severním cípu poloostrova Le Morne na jihozápadě Mauritia, s dominantní stejnojmennou skálou. Velkolepý společný areál se sesterským hotelem Dinarobinem (oba hotely spojují bezplatné shuttles a golfové vozíky, cesta od recepce k recepci je max. 10 minut pěšky), ohraničený na jedné straně 6 kilometry krásné pláže s malebnými lagunami a na druhé vynikajícím osmnáctijamkovým golfovým hřištěm.

Spojení: cca 90 min od letiště (70km), 45km od města Port Louis, 38km od Curepipe (nákupy)

Hotel: vysoce komfortní resort je rozprostřen podél cípu poloostrova. V centrální části se nachází velká recepce/lobby zajišťující všechny podstatné služby (půjčovna aut a limuzíny, výlety, směnárna, business services, departure lounge, zdravotní služba, internet atd.), obchůdky, konferenční místnosti, Paradis bar s tanečním parketem, a další 3 bary v areálu, otevřený restaurant "Le Brabant" s mezinárodní kuchyní s výhledem na obrovský sladkovodní bazén a moře, další restaurace "La Palma" v srdci resortu nabízí italské speciality,  "Blue Marlin"  servíruje čerstvé mořské plody a otevřená restaurace "La Ravanne" nabízí to nejlepší z místní kuchyně. Funguje tu skvělý dětský klub  (3-12 let) a baby-sitter servis. Hotel nabízí také piano bar, tématické večery a představení.

Pokoje: celkem 286 pokojů v osmi kategoriích a 13 exkluzivních vil. Směrem k Dinarobinu se rozprostírá areál luxusních vil Deluxe a Presidential a tři prstence Junior, Club a Senior Suites. Na druhou stranu (hlavní pláž plus laguna mezi poloostrovem a ostrůvkem Ile Aux Benitiers) jsou rozmístěny dvoupatrové pavilony s pokoji Superior a Deluxe. Všechny jsou orientovány k plážím (Deluxe na otevřený oceán) a mají minimálně 50m². Samozřejmostí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem + vanou + WC, fénem, šatnou, TV-SAT, IDD-telefon, WiFi přístupem, minibar, sejf, sedací souprava, minibar s kávou/čajem zdarma a rozměrná krytá terasa s posezením.

Aktivity: zdarma 6 tenisových kurtů s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, fotbal, boccia, herna, skvěle vybavený fitness, jóga, aerobik, sauna, vodní lyže, windsurfing, parasailing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, lodě se skleněným dnem. Za úhradu: rybaření, potápění, masáže, půjčovna kol, 18-jamkové golfové hřiště.

Stravování: Polopenze ve formě velmi bohatého buffetu. V La Palmě, La Ravanne a Blue Marlinu možno večeřet a la carte oproti odpočtu za polopenzi.

Náš názor: Pokud preferujete velmi vysoký standard a rádi sportujete, pak je pro hotel Paradis rájem nejen dle svého názvu. Výborná volba pro příznivce aktivní a rodinné dovolené.