Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Radison Blue Resort, Sharjah 

od: 22 689 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: hotel se nachází v pěší vzdálenosti od centra Sharjahe a jeho starého města, vedle přístavu a loděnice. Kolem hotelu se rozprostírá cca 300 m dlouhá, privátní pláž.

Vybavení hotelu: prázdninový hotel se 2 kulinářskými restauracemi, např. restaurace „Shahzadeh“, která vás bude rozmazlovat perskou kuchyní, „China Garden“ vám zase připraví ty nejlepší čínské speciality. V neposlední řadě je zde k dispozici mezinárodní restaurace, kavárna, 2 bazény, 2 dětské bazény, různé obchůdky a kadeřnictví.

Vybavení pokojů: 300 pokojů. Standardní pokoje, cca 30 m², nově renovované, komfortní a elegantní, zařízené koupelnou, WC, fénem, telefonem, internetovým připojením, TV, minibarem a klimatizací.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: sauna, fitness centrum, 2 tenisové kurty, volejbal, dětské hřiště.

Sportovní aktivity za poplatek: masáže, windsurfing, kajaky, šlapadla, bowling, škola tenisu (na vyžádání).

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.