Rakousko

Rakousko je ideální destinací po celý rok, od vzrušujících lyžařských výletů a úžasných vánočních trhů v zimě až po pohodové letní procházky po březích jezer v létě. Bez ohledu na roční období má Rakousko svým návštěvníkům vždy co nabídnout.

S množstvím přírodních, architektonických a kulturních krás je Rakousko jedním ze skrytých evropských klenotů a skutečně kouzelnou destinací po celý rok. Samotná Vídeň je skvělým důvodem k návštěvě Rakouska, je jedním z nejkrásnějších měst v Evropě a její krásy si všimnete na každém kroku.

Dalším důvodem, proč byste Rakousko navštívit, jsou jeho přírodní krásy. Zasněžené vrcholky rakouských Alp přitahují každoročně nadšence do lyžování a zimních sportů. Také byste si neměli nechat ujít oblast Salzkammergut s ohromujícími křišťálově modrými jezery! Rakousko jedním z nejčistších míst na světě. Bez ohledu na to, kam půjdete, neuvidíte téměř žádné odpadky na zemi.

Hlavní město:
Vídeň

Oficiální měna:
euro

Oficiální jazyk:
němčina

Kdy navštívit:
leden – prosinec

Časový posun:
0 hodin

Délka letu:
cca 2 hodiny

Líbí se Vám tato destinace?

Řekněte nám, na čem vám záleží, o zbytek se postaráme a připravíme vše podle vašeho přání. Pondělí až pátek 9:00 - 17:00.

REZERVACE:
po-pá 9-18 h

Rakousko

Cesty za zážitky

Objevte výjimečné zážitky s cestami na míru. Cestujte sám, s rodinou nebo přáteli, za odpočinkem, zábavou nebo za dobrodružstvím. Ať je váš sen jakýkoli, Tagua Tours vám ho může splnit.