Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně 

od: 9280 Kč*  v ceně: 3 noci, polopenze, dvoudenní wellnes balíček mini relax
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Wellness balíček

Mini relax
1x minerální koupel
1x klasická masáž dle výběru
1x suchá uhličitá koupel

Délka pobytu: 2denní wellness pobyt

Poloha: hotel se nachází přímo v lázeňské části města v blízkosti kolonády.

Hotel: luxusní lázeňský hotel je největší a architektonicky nejkrásnější budovou Mariánských lázní. (polopenze – snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na přání dietní kuchyně.) Vídeňská kavárna, Lobby bar s výhledem na letní terasu, kadeřnictví, výtah a parkoviště jsou součástí hotelu.

Wellness: krytý bazén (6 x 4 m), whirlpool, sauna, parní lázeň, hospůdka a studna s pitnou vodou.  Za poplatek: kompletní hydro terapie v prostorách římských lázní, přírodní léčivé prameny, kosmetické studio, laserová terapie.

Sport a zábava: fitness centrum. Za poplatek: Nordic Walking.

Naše doporučení: jedná se o nejmladší lázeňské místo v České republice, bohaté na minerální prameny, přírodní plyny a rašelinu. Čistý vzduch a kolem rostoucí lesy, nadmořská výška vytvářejí skvělé podmínky pro lázeňské pobyty.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.